Dieta z niskim IG na telefon z dostawą. Catering dietetyczny z wyborem menu. Katering z dowozem Zielonka.

FoodBox catering dietetyczny

Od pokoleń medycy wiedzieli, iż wskazówką do zachowania pełnego zdrowia oraz żywotności jest zdrowe odżywanie. Dzisiejsza medycyna nie pozostawia złudzeń i uwierzytelnia, że to właśnie od tego, co ląduje na talerzu, zależy stan dobrego samopoczucia i poziom energii, którym na co dzień się zarządza. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, co człowiek wkłada na talerz, wskutek tego też nasze menu jest cierpliwie wyselekcjonowane i przygotowane z najlepszych i świeżych składników. Troszczymy się o to, ażeby w naszych kompletach posiłkowych znajdowały się jedynie świeże produkty, jakie oprócz tego są przygotowywane tak, by zachować potrzebne organizmowi wartości pożywne.

Pysznie i zdrowo – z nami to możliwe

Posiłki z naszego cateringu, który jest niezmiernie bogaty, przypadną do gustu również osobom, jakie mają najwyższe wymagania. Przykładamy ogromnych starań do tego, ażeby wszelkie dania były przemyślane i skomponowane taki sposób, ażeby ich walory smakowe trafiały w rozmaite gusta. Dlatego również w naszej ofercie jest gigantyczne spektrum diet, a potrawy są niesłychanie zróżnicowane.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zielonka

To, co wyróżnia przygotowaną przez nas ofertę to:

  • duża czy też mała ilość posiłków,
  • dieta zwykła lub ewentualnie wegetariańska,
  • dopasowana kaloryczność (do wyboru),
  • bezpłatna dostawa,
  • zbilansowane proporcje makro składników.

Jak widać, nasza propozycja jest wybitnie elastyczna i jesteśmy w stanie dopasować ją do potrzeb nieomalże każdej osoby, obojętnie od tego, jakie ma preferencje.

Dwie opcje do wyboru – dieta klasyczna oraz wegetariańska

Zdajemy sobie sprawę z różnych przekonań dotyczących podejścia do diety. Z tego powodu nasza marka oferuje zróżnicowaną dietę w wersji zwykłej i wegetariańskiej. Osoby decydujące się na klasyczną dietę, odnajdą w niej klasyczne produkty, takie jak mięso, a także elementy węglowodanowe oraz tłuszczowe. Osoby eliminujące z diety mięso, są w stanie zdecydować się na pokrewną dietę, która jednak jest pozbawiona mięsa, a zamiast tego w jadłospisie znajdują się najwyższej jakości świeże ryby.

1500, 1800, 2000, 2500 kcal – diety o rozmaitej kaloryczności dla każdego

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest indywidualne dostosowanie ilości jedzenia do każdej osoby w zależności od tego, czemu dieta ma sprzyjać. Skutkiem tego również każda z diet przygotowana jest w rozmaitych wariantach objętościowych. Osiągalne u nas diety mogą mieć objętość na poziomie 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kcal.Do tego dostosowujemy je do osobistych preferencji oraz mogą one zawierać od 3 do 5 dań.

Catering dietetyczny z dowozem, dostawą Zielonka

Tak skomponowany jadłospis ma prawo sprzyjać różnym celom. Tak wielki wybór sprawia, iż nasz catering ma prawo być wykorzystany do utrzymania masy ciała ludzkiego, a także do świadomego tracenia kilogramów. Znacząca ilość wartości odżywczych sprawia, że nasze pudełka są imponujące zarówno dla pracowników umysłowych, fizycznych, jak również sportowców.

Catering dietetyczny z dostawą

Jedną z najogromniejszych zalet cateringu dietetycznego jest to, że zapewniany jest każdego dnia. Jest to kolosalna zaleta dla osób, jakie mają problem z regularnym odżywianiem, gdyż nie mogą podołać logistycznym wyzwaniom z tym związanym. Dostarczamy posiłki każdego dnia, a dostawę proponujemy za darmo, co niweluje kłopot logistyczny powiązany z koniecznością stałego martwienia się o robienie zakupów. Mimo braku konieczności ciężkiego poszukiwania produktów spożywczych w punktach sprzedaży, dostaje się wzbogacone potrawy przygotowane z pieczołowicie wybranych półproduktów. Cykliczne żywienie z cateringiem dietetycznym to sposób na ułatwienie sobie życia, a także na ukształtowanie własnych nawyków żywieniowych.

Walory cateringu dietetycznego

Prawidłowo zaplanowane przez nas posiłki pozwolą na efektywne odżywienie organizmu ludzkiego, czego następstwem będzie nie jedynie smukła figura, ale również witalne i pełne energii ciało. Na dodatek zdecydowanie poprawi się stan zdrowia ze względu na odciążenie organów wewnętrznych, co nie pozostanie bez znaczenia na wygląd skóry, czy też paznokci i włosów. Niewątpliwą zaletą będzie również to, iż stworzona przez nas dieta przystosowana jest do potrzeb większości osób, gdyż bazujemy na klasycznej diecie zbilansowanej, jaka ma dobre proporcje białek, tłuszczy i cukrów.